Co mówią o nas klienci?

Firma Planeta Sp. z o.o.  

została założona w lutym 1990r. (RHB 21233). Zatrudnia obecnie 230 pracowników. Świadczy na terenie całej Polski (głównie na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego) usługi w zakresie:
 • budowy i remontów dróg i ulic
 • utrzymania dróg i ulic
 • inżynierii ruchu drogowego
 • dystrybucji urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego
 • produkcji znaków drogowych i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego

Dlaczego zdecydowali się Państwo na zintegrowany system Sage ERP?

Wśród otrzymanych ofert to produkty Sage spełniały nasze oczekiwania Oprogramowanie Sage w naszej firmie wdrożono w zakresie finansów i księgowości, handlu, produkcji oraz kadr i płac. Zaobserwowaliśmy poprawę pracy w bardzo dużym stopniu, praca stała się efektywniejsza. - Ewa Sokal-Wojtel - Główna Księgowa firmy Planeta Sp. z o.o.

W jakim stopniu firma Smart ERP przyczyniła się do Państwa rozwoju Państwa biznesu?

Profesjonalizm i merytoryczne przygotowanie na wysokim poziomie sprawiło, że nasza firma interesuje się nowymi rozwiązaniami w rozwoju własnej działalności. - Ewa Sokal-Wojtel - Główna Księgowa firmy Planeta Sp. z o.o.

 

Czy i dlaczego poleciliby Państwo firmę Smart ERP?

Wystarczy kilka słów: profesjonalizm, świetne przygotowanie merytoryczne, cierpliwość do klienta co rzadko się zdarza oraz pomoc w każdym momencie, niezawodność. - Ewa Sokal-Wojtel - Główna Księgowa firmy Planeta Sp. z o.o.

Hajmig Sp. z o.o.

Jesteśmy liderem w sprzedaży aut pokontraktowych w Polsce. Klientom oferujemy sprawdzone auta używane w niskiej cenie. Na każdym etapie sprzedaży służymy Państwu profesjonalnym wsparciem nie tylko w wyborze odpowiedniego auta, ale również w jego ubezpieczeniu i kredytowaniu. Jeżeli interesuje Państwa dobry stosunek ceny do jakości, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Z firmą Smart ERP współpracujemy od wielu lat. Przez ten czas współpraca układała się bardzo dobrze, konsultanci zawsze wspierali nas w rozwiązywaniu problemów oraz wspomagali nas w coraz większych potrzebach związanych z systemem ERP.

Firmę Smart ERP możemy polecić ze spokojnym sumieniem, tym firmom które cenią sobie jakość ponad wszystko - Lidia Grzegorska Główna Księgowa Hajmig Sp. z o.o.

ADTV Sp. z o.o.

to dostawca i integrator zaawansowanych systemów informatycznych i technologicznych dla nadawców i producentów telewizyjnych

Współpracujemy z wiodącymi dostawcami systemów i rozwiązań.

Mamy też w ofercie własne rozwiązania informatyczne z obszaru integracji systemów telewizyjnych.

JOHNSON HEALTH TECH. POLAND SP. Z O.O.

Rodzina Johnson Health Tech obejmuje wiele marek fitness i wellness, które obsługują wszystkie główne kanały sprzedaży i rynki na całym świecie. Niezależnie od tego, czy budujesz małą salę gimnastyczną w domu, wyposażasz nowoczesne centrum fitness, czy też podnosisz jakość swojego życia dzięki produktom wellness dostarczamy rozwiązania dla każdego poziomu sprawności, budżetu i stylu życia.

Nasza współpraca z firmą SMART ERP w zakresie wsparcia technicznego do oprogramowania Symfonia oraz doradztwa IT, trwa już 3 lata. Dzięki opiece dedykowanego konsultanta znającego specyfikę naszej firmy, jesteśmy w stanie na bieżąco i w poczuciu pełnego komfortu wdrażać nowe rozwiązania, zarówno te wynikające ze zmieniających się przepisów, jak i te, które wynikają z rozwoju naszej firmy i aktualnych potrzeb. Doceniając profesjonalizm, terminowość i doskonały kontakt z zespołem, rekomendujemy współpracę ze SMART ERP. - Michał Marszałek Managing Director @Johnson Health Tech. Poland Sp. z o.o.

Autologistic Sp. z o.o.

Profesjonalizm, Doświadczenie, Pasja i Uznanie Klientów.

Jesteśmy najdłużej działającą firmą w Polsce uważaną za niekwestionowanego lidera na rynku, wyspecjalizowaną w obsłudze branży CFM w obszarze kompleksowej obsługi poleasingowej jak również firm posiadających własną flotę samochodów.

 Swoim Klientom oferujemy m.in.:

 • Kompleksową obsługę poleasingową;

 • Zarządzanie flotą;

 • Relokację pojazdów;

 • Profesjonalną ekspertyzę Rzeczoznawców;

 • Usługę door-to-door;

 • Sprzedaż samochodów;

 • Obsługę zleceń on-line;

 • Doskonale położone centrum logistyczne zaledwie 30km od Warszawy;

Firma Smart ERP oferuje fachowe podejście do usług informatycznych. Elastyczny sposób współpracy pozwala nam zarekomendować, jako profesjonalnego i godnego zaufania Partnera biznesowego. Firma obsługuje nas od kilku lat i wspiera w doborze, wdrożeniu i aktualizacji  takich programów jak: Enova, Symfonia, 4Trans. Nasza satysfakcja ze sposobu realizacji zadań, jest dowodem na fachowość i rzetelność firmy Smart ERP. - Agata Szymańska Główna księgowa

Scholz Polska Sp. z o.o.

Domeną działalności Spółki Scholz Polska jest skup, przerób i realizacja dostaw złomu do hut krajowych oraz na rynki zagraniczne.

Spółka dysponuje nowoczesnym sprzętem do załadunku, przewozu i rozładunku złomu, kontenerami, prasonożycą oraz obszernym placem i bocznicą kolejową.

Posiada Certyfikat EN ISO 9001, a prowadzona działalność produkcyjna spełnia wszelkie wymagania środowiskowe.
Spółka jest Członkiem Izby Przemysłowo-Handlowej Gospodarki Złomem.

 

Scholz Polska Sp. z o.o. od ponad 15 lat używa oprogramowania Sage do obsługi procesów związanych z funkcjonowaniem Spółki.

Z tej wieloletniej perspektywy i intensywnego użytkowania możemy, w pełni polecić wybór tego oprogramowania oraz w szczególności opiekę serwisową realizowaną przez Smart ERP.

Obsługa serwisowa działa sprawnie i elastycznie również w przypadku potrzeby wdrożenia indywidualnych rozwiązań.

Scholz Polska Sp. z o.o. w pełni rekomenduje współpracę ze Smart ERP. - Marek Bartkowski CIO&CTO Scholz Polska Sp. z o.o.

TTCOMM S.A.

TTcomm jest jednym z największych dostawców usług satelitarnych w Europie Środkowo-Wschodniej.
Posiada niezbędne świadectwa i certyfikaty do działania na rynku światowym i krajowym, w tym uprawniające do współpracy z Siłami Zbrojnymi Rzeczpospolitej Polskiej i Sojuszem Północnoatlantyckim.

Współpraca z firmą Smart ERP zarówno w zakresie opieki sprzedażowej, doradztwa w obrębie dostosowania systemów do potrzeb prowadzonej działalności, jak również szybkość, profesjonalizm i dostępność wykwalifikowanej załogi w momencie sytuacji nieprzewidzianej, stawia Smart ERP na czele kontrahentów godnych polecenia i rekomendacji. - Marta Jarosiewicz Księgowa TTCOMM S.A.

Centrum Finansowe S.A.

Centrum Finansowe S.A. zajmuje się windykacją należności na wszystkich etapach – monitorując zobowiązania finansowe na etapie przedwindykacyjnym, prowadząc windykację polubowną, umożliwiając osobom zadłużonym wyeliminowanie zadłużeń w możliwie najmniej inwazyjny sposób.

Z przyjemnością rekomendujemy usługi wdrożeniowe oraz wsparcia technicznego dla oprogramowania Symfonia świadczone przez firmę Smart ERP sp. z o.o. sp. k. Od 2 lat konsultanci wspierają oprogramowanie Symfonia Kadry i Place, Finanse i Księgowość oraz Handel wykazując się kompetentną i rzetelną wiedzą merytoryczną. Dodatkowym argumentem jest szybki czas reakcji zapewniający bezpieczeństwo oraz stabilną pracę.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Smart ERP sp. z o.o. sp. k. firmom, którym zależy na efektywnym zarzadzaniu i niezawodnej współpracy. - Piotr Nowinowski Dyrektor Biura Informatyki @Centrum Finansowe S.A.

Zobacz pełne referencje

Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA) 

to nowoczesna instytucja kultury, która została powołana 1 czerwca 2017 roku w wyniku połączenia Filmoteki Narodowej i Narodowego Instytutu Audiowizualnego. Jej misją statutową jest digitalizacja, gromadzenie, restaurowanie i udostępnianie, a także promocja polskiego dziedzictwa audiowizualnego oraz upowszechnianie najbardziej wartościowych przejawów kultury filmowej. FINA jest też koproducentem nowych materiałów audiowizualnych (filmów, audycji radiowych i telewizyjnych oraz wydawnictw filmowych i muzycznych).

W pracy korzystamy z programów Symfonia ERP Finanse i księgowość, Kadry i płace, Handel oraz Środki trwałe. Opiekę serwisową oraz wdrożeniową świadczy nam zespół Smart ERP sp. z o.o. Sp.k.
Wyróżnia się on profesjonalizmem, kompetencją oraz szeroką wiedzą z zakresu obsługi oprogramowania Symfonia. Dodatkowo na uwagę zasługuje fakt, iż usługi są świadczone w sposób szybki i sprawny.

Bazując na naszym dotychczasowym doświadczeniu szczerze polecamy współpracę z firmą Smart ERP sp. z o.o.k. - Marek Wojtkowski Dyrektor Działu Informatyki @FINA

Zobacz pełne referencje

 

BRSP Sp. z o.o.

to biuro rachunkowe z ponad 10 letnim doświadczeniem. Obsługujemy działalności gospodarcze osób fizycznych, spółki osobowe, spółki prawa handlowego, oddziały i przedstawicielstwa zagranicznych spółek, stowarzyszenia, kluby sportowe oraz fundacje.

W pracy korzystamy z programów Symfonia Finanse i księgowość, Kadry i płace, Mała księgowość oraz Środki trwale. Od ponad 2 lat współpracujemy z firmą Smart ERP sp. z o.o.Sp.k. w zakresie wdrożeń i wsparcia. Wszystkie usługi są wykonywane profesjonalnie, sprawnie i terminowo. Na szczególną uwagę zasługuje rzetelna wiedza, szerokie kompetencje konsultantów a także zaangażowanie jakim się wykazują.

Rekomendujemy współpracę z firmą Smart ERP sp. z o.o.Sp.k. jako solidnego i pewnego partnera. - Joanna Wypych Prezes Zarządu @BRSP

 

Zobacz pełne referencje

 

Grupa Charter

Firma Charter sp. z o.o. jest jedną z największych w Polsce firm transportowych, specjalizującą się w międzynarodowym drogowym transporcie chłodniczym i plandekowym.

Dostarczamy towary na terenie całej Unii Europejskiej oraz Rosji. Dysponujemy zróżnicowaną flotą ponad 400 niezawodnych ciągników siodłowych oraz naczep chłodniczych i plandekowych.

Jesteśmy firmą z 25 letnim doświadczeniem. W naszej pracy koncentrujemy się na potrzebach klientów i budowaniu trwałych relacji. Cenimy długofalową współpracę opartą na zaufaniu oraz odpowiedzialności.

Od 2019 r. firma Smart ERP sp. z o.o.k. świadczy nam usługi wsparcia w zakresie rozwoju i wsparcia oprogramowania Symfonia Finanse i Księgowość, Kadry i Płace oraz Środki Trwałe. Wszystkie zlecane prace są wykonywane sprawnie i terminowo. Na szczególną uwagę zasługuje rzetelna wiedza, szerokie
kompetencje konsultantów a także zaangażowanie jakim się wykazują.

Z przyjemnością polecamy współpracę z firmą Smart ERP sp. z o.o. k. jako solidnego i profesjonalnego partnera.

Zobacz pełne referencje

Umów się na prezentacjęJeżeli są Państwo zainteresowani prezentacją systemu skontaktuje się z Państwem konsultant z działu wdrożeń po uzupełnieniu formularza
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