Site Loader
enova365 Finanse i Księgowość

Konsultant ds. systemów finansowych i sprzedażowych SAGE/enova365

Smart ERP jest dynamicznie rozwijającą się firmą w obszarze nowoczesnych technologii z zakresu wdrożeń systemów ERP, bezpieczeństwa sieci i danych, optymalizacji działania infrastruktury IT, konsolidacji i wirtualizacji zasobów oraz systemów tworzenia kopii zapasowych i archiwizacji danych. Oferujemy kompleksowe usługi wdrożeniowe oraz konfiguracyjne, dedykowane wsparcie techniczne, audyty konfiguracji, konsultacje oraz możliwość skorzystania z centrum szkoleniowego.

Współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi producentami i dostawcami rozwiązani teleinformatycznych Soneta, Sage, Dagma, Novitus

Smart ERP to zespół specjalistów-praktyków, który kieruje się wspólnymi wartościami, dzielący się wiedzą i doświadczeniem. Wierzymy, że wiedza i doświadczenie są kluczem do współpracy na poziomie partnerskim, a wszystkie wykonywane przez nas usługi mają nieść mierzalną wartość dla naszych Partnerów Biznesowych.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • pracę w najszybciej rozwijającej się spółce będącej Złotym Autoryzowanym Partnerem Sage
  • umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym – pełny etat w elastycznych godzinach – start pomiędzy 7:00 a 9:00 lub B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i osiągnięć z premią roczną
  • stabilne miejsce pracy w prężnie rozwijającej się firmie
  • dedykowany pakiet szkoleń, spójną ścieżkę kariery

Oczekujemy:

  • orientacji w zagadnieniach finansowych oraz w handlu, znajomość zagadnień związanych z rachunkowością lub chęci do nauki w tym zakresie
  • znajomości popularnych programów użytkowych (programy z grupy MS Office)
  • znajomość oprogramowania Sage ERP i Sage 50c (w szczególności moduł FK i Handel)
  • efektywnej komunikacji w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia i uczenia się
  • wysokiej kultury osobistej i nastawienia na budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • min. komunikatywnej znajomości j. angielskiego
  • mile widziana znajomość C#

Obowiązki:

  • wsparcie użytkowników programu enova365 oraz Sage ERP
  • prowadzenie prezentacji handlowych
  • prowadzenie szkoleń z zakresu FK i Handel
  • przygotowanie dokumentacji przed i powdrożeniowej
  • dostosowywanie aplikacji do potrzeb klienta
  • prowadzenie audytów powdrożeniowych oraz analiz przedwdrożeniowych z w/w obszarów

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Pola wymagane (*)

Show Buttons
Hide Buttons
X