Site Loader
Obecnie poszukujemy na stanowisko:

enova365

Konsultant wdrożeniowy systemu enova365 (obszar kadry) JEŚLI CENISZ SOBIE:
  • pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • otwartość na Twoje pomysłyi możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • szansę rozwoju zawodowegopoprzez pracę w gronie profesjonalistów i ekspertów
  • niekorporacyjną kulturę pracy – bezpośrednie kontakty z przełożonymi, koleżeńskie relacjewśród pracowników
  • wdrażanie u naszych klientów systemu ERP w obszarze HR, Kadry i Płace,
  • analiza procesów biznesowych klienta
  • opracowanie koncepcji oraz ich realizacja w uzgodnieniu z kierownikiem projektu
  • konfiguracja systemu u klienta w oparciu o przeprowadzoną analizę,
  • prowadzenie szkoleń klienckich
  • doradztwo przy optymalizacji procesów biznesowych i ich odzwierciedleniu w systemie ERP
  • tworzenie dokumentacji wdrożeniowej
  • wsparcie klientów po wdrożeniu
  Od kandydatów oczekujemy:
  • praktycznej i merytorycznej znajomości obszaru kadr i płac (wymaganie konieczne)
  • wyższego wykształcenia – kierunek hr, kadry i płace lub informatyczne ze znajomością obszaru kadr i płac
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub na stanowisku pracownika działu księgowości
  • samodzielności i zorientowania na rozwiązanie
  • umiejętności pracy w zespole
  • chęci podnoszenia własnych kompetencji
  • prawa jazdy kat. B
  • znajomość systemu enova365 lub innego systemu, np. Sage/ Comarch ERP Optima będzie Twoim dodatkowym atutem!!!
  Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • uczestnictwo w interesujących projektach
  • kursy i szkolenia doskonalące umiejętności
  • dostęp do najnowszych technologii
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • stałą umowę o pracę po okresie próbnym
Miejsce pracy: Warszawa

Pola wymagane (*)

Nie zapomnij o zawarciu w CV klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Smart ERP Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z  dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) .” Informujemy, że Administratorem danych jest Smart ERP Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kruszyńskiej 31. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Polityka prywatności>> Inne oferty: Konsultant enova365 obszar finanse, Kariera

Show Buttons
Hide Buttons
X