Projekty i usługi

System do zarządzania projektem – terminy i budżet pod kontrolą System pozwala na:

enova365 Projekty

Projekty

Moduł Projekty służy do planowania i kontroli realizacji budżetów projektów. W jednym miejscu gromadzi dane pozwalające na skuteczną organizację pracy w firmie oraz funkcje związane z budżetowanie projektów. Dodatkowo zawiera w sobie pełną funkcjonalność modułu CRM. System ERP pozwala kontrolować budżet projektu. W każdym momencie mamy możliwość podglądu budżetu i wprowadzania poszczególnych etapów. A po zakończeniu całego zadania lub poszczególnego etapu system automatycznie może wygenerować żądany raport.

Serwis

Jeżeli Twoja firma oferuje usługę serwisowania w łatwy sposób stworzysz listę produktów, które obejmuje serwis. Możesz także prowadzić historię Klientów, przypominać o dacie kolejnego przeglądu. Moduł pozwoli Ci na ustawienie automatycznych przypomnień kiedy sprzęt powinien zostać oddany do serwisu.

Wypożyczalnia

Moduł wypożyczalnia pozwala na szybkie zidentyfikowanie ilości sprzętu, który jest jeszcze dostępny. Pomoże także w zlokalizowaniu u którego Klienta narzędzia się znajdują i kiedy będzie można zaoferować je kolejnym Kontrahentom.
Mogą Cię również zainteresować: Sprzedaż i CRM Handel i Magazyn Finanse i Księgowość Kadry Płace i HR