enova365 Finanse i Księgowość

Finanse i Księgowość

Finanse i księgowość to ważne obszary funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki oprogramowaniu ERP enova365, zyskujesz nad nimi większą kontrolę. Z enova365 możesz prowadzić wszystkie procesy w jednym, intuicyjnym systemie, co pozwala zaoszczędzić czas.          

enova365 wspomoże twój biznes w:

  • pełnej księgowości (Księgi Handlowej),
  • księgowości uproszczonej (Księgi Przychodów i Rozchodów, Ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych),
  • ewidencji środków pieniężnych i rozliczeń.
 

!!!enova365 zawsze zgodna z aktualnymi przepisami

Obszar finansów i księgowości opiera się na wielu przepisach, które nieustająco podlegają modyfikacji. Oprogramowanie enova365 jest na bieżąco aktualizowane, tak aby Twoja firma zdążyła przygotować się na każdą nadchodzącą zmianę.

Przewagi nad konkurencją?

 

Raportowanie i Business Intelligence

System pozwala na ustawianie indywidualnych KPI i ich śledzenie. Agreguje także dane z różnych źródeł i tworzy raporty. Są one dostępne zarówno w wersji okienkowej jak i mobilnej oprogramowania.  

Bankowość on-line w enova365

Usługa webservice umożliwia kontrolowanie i wykonywanie czynności na operacjach bankowych bezpośrednio z poziomu enova365 bez konieczności logowania się do systemu bankowego.  

Delegacje PWS

Moduł Delegacje służbowe enova365 wspomaga rejestrowanie, obsługę i rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych. Wpływa także na usprawnienie procesu obiegu wniosków i rozliczeń delegacji.  

Windykacja

Windykacja to moduł umożliwiający wewnętrzną ewidencję przeterminowanych należności tzw. windykacja przedsądowa. Wspiera pracę działu rozliczeń poprzez automatyzację procesów generowania dokumentów oraz monitorowania dłużnika Twojej firmy (np. wysyłając powiadomienia drogą elektroniczną).  

Księga Inwentarzowa

System ERP enova365 daje możliwość monitorowania majątku firmy w jednym miejscu. System umożliwia prowadzenie ewidencji majątku firmy wg. Krajowych i Międzynarodowych Standardów Rachunkowości oraz zapewnia łatwy dostęp do analiz i raportów.   Mogą Cię również zainteresować: