enova365 BI

Business Intelligence

Wiedza dzięki której Twoja firma podejmie właściwe decyzje

W jakich obszarach BI może być niezastąpiony?

  • zamówienia,
  • stany magazynowe,
  • należności i zobowiązania,
  • projekty.

Praktyczne wskaźnikienova365 Business Intelligence

BI pozwala na dowolne definiowanie wskaźników efektywności (KPI), które umożliwiają szybkie i łatwe monitorowanie postępu pracy w Twojej firmie. Z jednej strony możesz na bieżąco analizować czy postawione cele są realizowane, na jakim etapie jest dany handlowiec lub jaki jest stan nadgodzin pracowników Twojego przedsiębiorstwa. Z drugiej strony wskaźniki mogą odnosić się do kwestii finansowych np. porównywania wartości sprzedaży w określonym czasie.

Sprawdzanie KPI zawsze pod ręką

enova365 dostępna jest nie tylko w trybie okienkowym, ale także na tabletach i urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android. Dzięki temu, pracownicy mają łatwy wgląd w raporty.

Raporty

Dzięki prostej nawigacji można wygenerować raport z konkretnymi KPI. W zależności od potrzeby, zestawienie może być przedstawione w formiewskaźnika, tabeli, ale także w formie graficznej. Twoja firma korzysta w wielu źródeł danych? BI jest na to przygotowany BI jest otwarty na integrację, dzięki temu możeszw jednym miejscu analizować dane pochodzącez różnych źródeł. Możesz także uzyskać tylko szczegółowe dane np. dotyczące obrotu konkretnego handlowca w określonym regionie. Wszystko, czego potrzebujesz możesz mieć w jednym miejscu i korzystać w dowolnym momencie.

Widoki SQL

Widoki baz danych SQL tworzą domeny, które służą do generowania raportów. Tworzenie domen nie wymaga wiedzy programistycznej, jest proste i intuicyjne. Dzięki temu masz możliwość odczytywania stworzonych raportów w MS Excel. Dostęp do zewnętrznych narzędzi pozwala na wizualizacje danych w preferowanym rozwiązaniu analitycznym np. Power BI. BI jest dostępny we wszystkich podstawowych obszarach enova365. Możesz wybrać CRM czy księgowość, gdzie wyświetlane będą pożądane dane i wskaźniki.
Mogą Cię również zainteresować: