Site Loader

Smart Erp Sp. z o.o. Sp.k. IconSmart Erp Sp. z o.o. Sp.k.

E4, Warszawa

5,0 4 reviews

 • Avatar Wiktor P. ★★★★★ miesiąc temu
  Współpracuję ze Smart ERP od samego początku i z perspektywy czasu wiem, że to był bardzo dobry wybór. Dla ekipy nie ma rzeczy niemożliwych, do każdego projektu podchodzą w sposób profesjonalny, a co mnie najbardziej satysfakcjonuje to … More fakt indywidualnego podejścia i patrzenia przez pryzmat rozwiązań a nie problemów, czego doświadczałem w poprzednich firmach. Szybko reagują na zgłoszone incydenty, szczerze polecam! Oby tak dalej!
 • Avatar Aleksandra Rutkowska ★★★★★ 4 miesiące temu
  Profesjonalizm i dobre podejście do klienta to jest to co wyróżnia tą firmę spośród innych. Już przy pierwszym kontakcie z Panem Tomaszem Banaczkowskim czuć, że trafiło się w ręce eksperta. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę.
 • Avatar Ewa Fanpage ★★★★★ 4 miesiące temu
  Przesympatyczna i szybka obsługa z profesjonalnym podejściem do klienta!!
  Polecam usługi tej firmy jak i proponowane przez nią oprogramowanie, przyjazne w obsłudze z czytelną grafiką, nie sprawia problemu w użytkowaniu nawet dla opornych
  … More laików 😀
 • Avatar Lidia G ★★★★★ 4 miesiące temu
  Współpracujemy z tą firmą od dłuższego czasu. Współpraca układa się bardzo dobrze. W przypadku jakichkolwiek problemów są one rozwiązywane natychmiast. Mogę polecić w 100%. Bardzo profesjonalna i fachowa firma.

Zobacz opinie Dodaj opinię

Post Author: tomek

Show Buttons
Hide Buttons
X